Home | Warunki sprzedaży | Kontakt
Koszyk
Wartość: 0 (ilość pozycji: 0)

Dane kontaktowe



LARIX Spółka Jawna

ul. Bielska 1124
43-374 Buczkowice, k/Bielska-Białej

tel. (+48) 33 497 50 40
fax (+48) 33 497 50 41

www.larix.com.pl


Uvex
uvex@uvex.com.pl
33 497 50 40 wew.4

Viking
viking@viking.pl
33 497 50 40 wew.7

Reusch
reusch@reusch.pl
33 497 50 40 wew.6

Meind
meindl@meind.pl
33 497 50 40 wew.5

Odlo
odlo@odlo.pl
33 497 50 40 wew.8

Killtec
killtec@killtec.pl
33 497 50 40 wew.8

Reklamacje
reklamacje@larix.com.pl

Wysyłki
magazyn@larix.com.pl

Pomoc techniczna
help@larix.com.pl

Interaktywna mapa


Możesz ją zmniejszać, powiększać, przesuwać lub wyznaczyć trasę z punktu, z którego chcesz dojechać.